Menukaart restaurants wordt groener

12-10-2018    09:46   |    Goedemorgen

Als het aan KHN en Dutch Cuisine ligt wordt de menukaart van restaurants 'verduurzaamd' of 'vergroend'. Dus: meer plantaardig/minder dierlijk, groenten van het seizoen, lokaal, vers en zonder kunstmatige toevoegingen en gericht op het terugdringen van voedselverspilling.

De start van de Dutch Agri Food week op 5 oktober was voor Dutch Cuisine en Koninklijke Horeca Nederland (KHN) hét moment om hun samenwerking te bekrachtigen.  

Minder vlees, meer groenten
Agnes Holtjer: "Wij vinden duurzaamheid een belangrijk thema. Zo stimuleren we onze leden om minder vlees en meer groenten te serveren en geven we praktische tips om voedselverspilling terug te dringen. De principes van Dutch Cuisine sluiten hier mooi bij aan. Door een samenwerking aan te gaan met Dutch Cuisine, waarbij we onder andere inspiratiesessies organiseren, kunnen we onze leden nog meer inspireren."

Eén menu op de kaart 
Monique Mulder: "Wij zijn blij dat we gaan samenwerken met KHN. Als partner vertegenwoordigt KHN meer dan twintigduizend horecaondernemers die we graag willen bereiken. We hebben als doel gesteld om eind 2019 bij duizend restaurants één Dutch Cuisine menu op de kaart te hebben staan. Dit is een menu met groente in de hoofdrol, met biologische, verse, regionale producten en no waste." 

Verduurzaming consumptie
Dutch Cuisine is een beweging die de Nederlandse keuken en eetcultuur nationaal en internationaal op de kaart zet en zich daarbij richt op de verduurzaming van onze voedselconsumptie. In deze keuken spelen verse groenten een hoofdrol, en vlees en vis een bijrol. Dutch Cuisine staat voor onverwachte combinaties met regionale en internationale ingrediënten die puur en lekker zijn en naar de natuur smaken. Dutch Cuisine maakt de unieke en creatieve identiteit van de Nederlandse keuken zichtbaar en tastbaar en hanteert daarbij vijf principes die duurzaam zijn voor mens en milieu.

Goede voorbeeld
Door het gedachtegoed van Dutch Cuisine te omarmen en dit uit te dragen naar hun gasten, kunnen restaurants het goede voorbeeld geven wat lekker, gezond en verantwoord koken en eten is. Restaurants kunnen zich aansluiten als vriend van Dutch Cuisine door één Dutch Cuisine menu op hun kaart te zetten.


Reacties (0)

Er zijn nog geen reacties

Reageer op dit bericht

Meer nieuws

Jaarrond resultaten in tomaat

Het De Ruiter Experience Center in Bleiswijk is in zeer korte tijd uitgegroeid tot een begrip in de wereld van kasgroenten – en dan met name...

Event: hoe financier je innovatie?

HortiHeroes wil innovatie in de tuinbouw stimuleren. Daarom organiseren zij op 13 februari een Master Track 'How to Finance Innovation',...

Koen Pack verheugt zich op duurzaam 2019 17-12-2018    13:55
Extra onderzoeksfaciliteiten voor Delphy 17-12-2018    13:48
Esperit Plants participant in Floranti 17-12-2018    12:29
Nieuw wandje 17-12-2018    09:52
VIDEO: De reis van de kerststerren 17-12-2018    09:40
YouTube: Kerst met KG 17-12-2018    09:23
KAS Special: Sion 17-12-2018    08:54
EDD Group gaat verder onder Dutch Flower Group 17-12-2018    08:51
KAS Special: Saint-Gobain Cultilene 17-12-2018    08:50
KAS Special: Syngenta 17-12-2018    08:47
  Ga naar het nieuwsarchief